.

.

Менс Прстени Жолти Позлатени Сребрени Прстени Класичен Дизајнерски Стил 8Х Скапоцен Камен И Дијамантски Прстен сафир септември Прстени За Раѓање за Мажи, Машки Пр?

Менс Прстени Жолти Позлатени Сребрени Прстени Класичен Дизајнерски Стил 8Х Скапоцен Камен И Дијамантски Прстен сафир септември

Вреднување на стоката:

DEN 1680.00
Пристапност
Во достапна форма

Варијансите може да бидат до 10%. За повеќе информации и за информации за гаранција, ве молиме контактирајте не. Сликата може да покаже мали разлики во однос на вистинскиот камен во боја и текстура.

Главните карактеристики

Избор на клиент