.

.

Машки Божиќ Хавајски Кошула Копче До Празник Фустан Кошули Жени

Машки Божиќ Хавајски Кошула Копче До Празник Фустан Кошули Жени

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

[Пакетот вклучува] хавајска Кошула Од 1 Парче (Може да се избере Големина/Дезен). [Карактеристики На Производот]. УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : Машката Божиќна Печатена Хавајска Кошула е изработена од мека,удобна полиестерска ткаенина,лесна и дише,се протега и се намалува за да се обезбеди удобно искуство при носење. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : машки празнични кошули со целосен дизајн на печатење, свртете јака надолу, затворање со копчиња, прилагодлива манжетна,со слатки цртани модели, кои се многу во согласност со темата за празнични и активности на отворено. НЕ СЕ НАМАЛУВА ПО МИЕЊЕТО : Редовно Перење Во Машина, Не Е Потребна Посебна Грижа, Не Избледува, Без Брчки, Брзо Сушење, Кошулите Со Копчиња За Божиќ нема да се збрчкаат или да се намалат по миењето. ПОВОД : Совршен За забави за одмор, Семејна забава,активности на Отворено,Денот на Благодарноста, слободен живот, одмор, скара, тематски забави итн. . [Спецификација На Производот]. Име На Производот : Мажи Хавајски Кошула. Материјал : Полиестер, Спандекс. Шема : 1-5. Детска Големина : 100-170 см. Големина на возрасни : XXS-8 XL. Табела Со Големини : како што е прикажано на Вторите слики. Соодветни Луѓе : Возрасни, Мажи, Жени. Забелешка : . 1. За големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. За ваша удобност, можете да изберете една или две големини малку поголеми. 2. Ако сакате да го добиете производот пред празникот, ве молиме купете го 15-20 дена однапред. 3. Ако имате било какви прашања за нашите производи, ве молиме да не контактирате, ние ќе ви помогне. Хавајска Кошула За Мажи. Копче Надолу Краток Ракав Дедо Мраз Кошула. Хавајска Кошула За Деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент