.

.

Моќност Стоп Задна Сопирачка Рампа Носат Сензор SW-1708

Моќност Стоп Задна Сопирачка Рампа Носат Сензор SW-1708

Вреднување на стоката:

DEN 1877.28
Пристапност
Во достапна форма

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Професионалните монтери препорачуваат замена на сензорите на сопирачките со влошките бидејќи сензорите се подложни на дефект со високо термичко возење велосипед. Програмата Евро-Стоп доаѓа со вашиот избор на електронски сензори за абење поединечно кутии или спакувани со влошки. Нашите сензори се направени да издржат високи температури и да обезбедат добра спроводливост на електродата. Сензор За Абење на подлогата За Сопирање За напојување •инсталација При прицврстување •Создава светлина на контролната табла за да го означи абењето на сопирачката •Способен да издржи високи температури •Одговара : Audi A6 Quattro 2019; A7 Quattro 2019; E-tron Quattro 2019; Q5 2019-2018; SQ5 2019-2018.

Главните карактеристики

Избор на клиент