.

.

Ориентални Ткајачи На Америка Кросет Геометриски Внатрешен Надворешен Полипропиленски Килим, Морнарица

Ориентални Ткајачи На Америка Кросет Геометриски Внатрешен Надворешен Полипропиленски Килим, Морнарица

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Вдишете нов живот во секој внатрешен или надворешен простор со колекцијата Кросет. Колекцијата содржи уникатно, тробојно предиво за дополнителна разновидност на бои на популарните нијанси на индиго сина и Аруба сина боја. Фалејќи се со трендовска геометриска шема, килимот Кросет ќе и даде на секоја област инстант леле-фактор. Ориентални Ткајачи На Америка Кросет Геометриски Внатрешен/Надворешен Полипропиленски Килим, Морнарица.

Главните карактеристики

Избор на клиент