.

.

Црна Бургундија Омбре Перика Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток

Црна Бургундија Омбре Перика Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Едноставен класичен стил во Омбре Боб Перика со средна должина е универзално ласкав! Одлично за многу ликови како што се флапер, моден стил од 60-тите или Нов Милениумски Шик! Една прилагодлива големина одговара на повеќето возрасни. Црна/Бургундија Омбре Црна Бургундија Омбре Перика Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток.

Главните карактеристики

Избор на клиент