.

.

Ступел Индустрии Се Што Сакав Авокадо Храна Игра На Зборови Платно Ѕидна Уметност Од Натали Сиземор

Ступел Индустрии Се Што Сакав Авокадо Храна Игра На Зборови Платно Ѕидна Уметност Од Натали Сиземор

Вреднување на стоката:

DEN 527.84
Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 24 х 1,5 х 24 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Натали Сајзмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент