.

.

15.6 ЛАПТОП, AMD Ryzen 2200u, 1TB HDD, 4GB SDRAM, ДВД-Писател, Realtree Edge Camo, 15-DB0047WM

15.6 ЛАПТОП, AMD Ryzen 2200u, 1TB HDD, 4GB SDRAM, ДВД-Писател, Realtree Edge Camo, 15-DB0047WM

Вреднување на стоката:

DEN 7024.00
Пристапност
Во достапна форма

Realtree работ шема. Напојува да направи повеќе. Дизајниран за долготрајни перформанси овој HP 15-инчен лаптоп ви овозможува да забрзате преку задачите и да останете поврзани цел ден, со најновите процесори и богат HD дисплеј. Оваа ставка е произведена во 2019 година. Оперативен систем : Windows 10 Дома. Процесор : AMD Ryzen € 3 2200u. Дисплеј : 15.6-инчен ДИЈАГОНАЛА HD Sva Bright View WLED-позадинско осветлување (1366x768). Меморија : 4 МК ДД4-2400 СДРАМ (1 х 4 МК). Внатрешна меморија : 1 ТБ 5400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА САТА хард диск. Оптички диск : ДВД-Писател. ГРАФИКА : AMD Radeon ® Vega 3 Графика. Траење на батеријата : до 7 часа и 30 минути (мешана употреба). Камера : Предна СТРАНА HP True Vision HD Веб Камера со интегриран дигитален микрофон. Тежина на производот : 4,04 фунти. Димензии на производот : 10 х 15,1 х 1 инчи. Оваа ставка е произведена во 2020 година. € Оперативен систем : Windows 10 Home € Процесор : AMD Ryzen„ 3 2200u € Дисплеј : 15.6-инчен ДИЈАГОНАЛА HD) SVA Bright View WLED-позадинско осветлување (1366x768) € Меморија : 4 GB DDR4-2400 SDRAM (1 x 4 GB) € Внатрешна меморија : 1 TB 5400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА SATA Хард диск € Оптички диск : ДВД-Писател € Графика : amd radeon„ Вега 3 Графика € ТРАЕЊЕ на БАТЕРИЈАТА : До 7 часа И 30 МИНУТИ (МЕШАНА Употреба) до 6 часа и 15 минути (РЕПРОДУКЦИЈА на видео) До 5 Часа И 45 МИНУТИ (безжичен стриминг) € камера : hp TRUEVISION HD WEBCAM со ИНТЕГРИРАН ДИГИТАЛЕН микрофон € тежина на производот : 4.04 ФУНТИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент