.

.

DesignArt 'Коноп јаже шема' панел за завеси за затемнување на фармата куќа

DesignArt 'Коноп јаже шема' панел за завеси за затемнување на фармата куќа

Вреднување на стоката:

DEN 459.04
Пристапност
Во достапна форма

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа завеса за јаже од коноп . Оваа елегантна завеса за езерска куќа се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачка само за вас . ткаенината со факс-линен е изработен од 270 GSM полиестер што му дозволува на овој кафеав да се изедначи целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : Езерото куќа. - Предмет : Романтичен. - Боја : кафеава. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент