.

.

Природна Кора Од Плута, Голема, Од Кодлин Природна Кора Од Плута, Голема

Природна Кора Од Плута, Голема, Од Кодлин Природна Кора Од Плута, Голема

Вреднување на стоката:

DEN 879.84
Пристапност
Во достапна форма

Создадете натуралистички шумски изглед во вашиот терариум! Полукругови може да се користат како природни скривалишта или држачи за растенија (исправени). Безбеден за сите влекачи, водоземци и arхниди (т.е. тарантули). Може лесно да се исече на која било посакувана должина или форма. 3 Пакет На Зоолошката Градина Мед Природни Плута Кора Круг, Големи. Сите природни плута кора станови. Обезбедува поприродно чувство за околината. Може да се користи како природен носител на растенија. Лесно исечете на која било форма или големина што е потребна.

Главните карактеристики

Избор на клиент