.

.

Марвел Одмаздници Близнак Лист Во Собата

Марвел Одмаздници Близнак Лист Во Собата

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Трансформирајте ја спалната соба на секое дете со супер мек сет од микрофибер Марвел Одмаздници. Овој живописен комплет постелнина ќе го насмее секое дете. Секој комплет од 3 парчиња, супер мек целосен лист вклучува вграден чаршаф, рамен чаршав и една стандардна навлака за перници. Задебелени бои и возбудлив дизајн ќе го подобрат постоечкиот декор на спалната соба на секое дете или дете. Декоративната постелнина содржи популарни ликови и икони од филмот. Лесна нега, ладно миење во машина,суво ниско. Соодветни комплети за утешител и други предмети за постелнина што се продаваат одделно само на ! Марвел Одмаздници 2 Комплет Близнаци Ја Трансформираат собата на вашето дете во место што го сакаат со овој шарен и живописен комплет близнаци Марвел Одмаздници. Овој висококвалитетен и супер мек сет на листови е изработен од 100% полиестер кој сигурно ќе го загрее вашето дете цела ноќ. Овој комплет близнаци од 3 парчиња вклучува еден вграден лист со двојна големина, еден рамен лист со двојна големина и една реверзибилна навлака за перница со димензии 20 инчи на 30 инчи за да одговара на секоја стандардна перница. Вашето дете не само што ќе се чувствува пријатно во своите нови чаршафи, туку овој шарен дизајн ќе се истакне и ќе се појави во нивната соба. Овој комплет со двојни листови може да се пере во машина што го прави ова не само совршено за да ја разубави просторијата на вашето дете, туку овозможува брз и удобен процес на чистење. Соодветните комплети за утешител и другите предмети за постелнина се продаваат одделно само на.

Главните карактеристики

Избор на клиент