.

.

Ли - Светски Костими За Капење За Контрола На Стомакот За Женски Женски Возбудувања Еден Костими За Капење Руча Контрола На Стомакот Костими За Капење Виолетова, XL

Ли - Светски Костими За Капење За Контрола На Стомакот За Женски Женски Возбудувања Еден Костими За Капење Руча Контрола На

Вреднување на стоката:

DEN 607.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Летен Костим За Капење Издлабете Рамен Бикинигендер Со Една Лента За Рамо : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Најлон. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Гроздобер Печатење. Стил : Секси, Каузална. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими за Капење (Кои Содржат Подлога За Градите) 80% Полиестер, 20%Спандекс. Поместени чаши за лесна поддршка. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Совршен за лето, забава на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и така натаму. Повод : Секојдневен,пливање, плажа, спорт, јога, сончање,забава во базен итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент