.

.

Хаити Дами Копче Патент Панталони Лабава Фит Солидна Боја Палацо Панталони Празник Права Нога Висок Струк Салон Облека

Хаити Дами Копче Патент Панталони Лабава Фит Солидна Боја Палацо Панталони Празник Права Нога Висок Струк Салон Облека

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Како што се пролет, лето, секојдневно, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Жените директно широки панталони за нозе се меки и пријателски за кожата, погодни за различни прилики. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Натпревар-Оваа Директно Широка Нога Панталони Може Да Биде Добро Усогласена Со Речиси Сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Ками Врвот, Култура Врвот за Еден Неврзан Трендовски Изглед. Материјал : Полиестер. Обичните лабави панталони се многу меки и удобни. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Палацо Панталони Со Широка Нога, Панталони Со Широк Струк, Еластични Панталони Со Долги Половини.Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Дневна Панталони, Палацо Панталони, Широк Нога Долги Панталони, Лабава Повик Панталони, Плажа Бохо Харем Панталони, Еластична Половината Хипи Панталони Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Каки, Зелена, Сива, Црвена (По Избор)Големина : С-5ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерски Памучен Струк : Висока Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа,Јогафеатури : 1. Дизајн : Жени директно широки панталони за нозе, широки лабави панталони, боемски харем панталони, секојдневни палацо панталони, хипи панталони со висок струк, секојдневни и лабави.

Главните карактеристики

Избор на клиент