.

.

Јули Сива Тен 2' 6 8 Глобална Тркач Област Килим

Јули Сива Тен 2' 6 8 Глобална Тркач Област Килим

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата во јули содржи привлечни дизајни инспирирани од глобално ниво преполни со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено со Памук Во Индија, и нема Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. 100% памук. Рачно Ткаени Во Индија. Нема Куп. Висина На Купот : 0,1". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Тепих Во Глобален стил додава елегантен изглед на вашиот простор. Црна, Чај, Сенф, Светло Беж. Нијанси На Црна, Чај, Сенф, Светло Беж. 2' 6" х 8 ' Тркач Област Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Куп не овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Главните карактеристики

Избор на клиент