.

.

Кутго Машки Есенски Дуксер Од Руно Со Руно Со Две Бои Долг Ракав

Кутго Машки Есенски Дуксер Од Руно Со Руно Со Две Бои Долг Ракав

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Тип На Ставка : Дуксер. Пол : Мажи. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/2 XL. Боја : Темно сива, Армиска зелена, Каки, Светло сива, Црвена ,Како Слика, Жолта. Пакетот Вклучува : . 1* Дуксер. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Худи. Две Бои. Долг Ракав.

Главните карактеристики

Избор на клиент