.

.

Земајќи Мода Женски Кардиган Зимска Топла Надворешна Облека Џебови Со Цветни Принтови Гроздобер Преголеми Палта Џемпери Од Кардиган За Жени МОРНАРИЦА XL

Земајќи Мода Женски Кардиган Зимска Топла Надворешна Облека Џебови Со Цветни Принтови Гроздобер Преголеми Палта Џемпери Од Кардиган

Вреднување на стоката:

DEN 567.84
Пристапност
Во достапна форма

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.4"XXXXXL202450135cm/53.Информации за производот : Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен,Забава, Ноќта На Вештерките Материјал : Полиестер И Памучна Мешавина Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Гроздобер Цветен Принтстил : Модна Јака : Должина На Дуксери : Долга Боја : бидејќи пакетот за прикажување слики вклучува : Женски Капут Од 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.8"M81238105cm/41.5"XXXL162046125cm/49. Немојте Да Се Исушите.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.9"Size : Сус Големина : 6ук Големина : 10еу Големина : 36биста : 100см/39,3" Рамо : 39,75 см/15,5 "Ракав : 55,4 см/21,8" Висина : 75,8 см/29,8 " Големина : Мус Големина : 8УК Материјал : Кардиган Е Изработен Од Удобен И Мек Материјал, Опуштено И Удобно Палто Со Добро Растегливо Ве Прави Попријатни И Пријатни.

Главните карактеристики

Избор на клиент