.

.

МАЖИ ПОДАРОК СЕТ-3. ОЗ ТОАЛЕТНА ВОДА СПРЕЈ ОД АЗАРО

МАЖИ ПОДАРОК СЕТ-3. ОЗ ТОАЛЕТНА ВОДА СПРЕЈ ОД АЗАРО

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Овој мирис доаѓа во нов комплет за подароци кој содржи сет за подароци од 3 парчиња-спреј за тоалет од 3,4 мл, 3,4 мл низ целиот шампон, 1,7 мл после бричење. Производот е за мажи. ХРОМ МАЖИ 3 ПАРЧЕ ПОДАРОК СЕТ - 3.4 МЛ ТОАЛЕТНА ВОДА СПРЕЈ ОД АЗАРО.

Главните карактеристики

Избор на клиент