.

.

Јани Пластична Страна Ослободување Затворач Плетенка Ремен Токи За Пешачење На Отворено

Јани Пластична Страна Ослободување Затворач Плетенка Ремен Токи За Пешачење На Отворено

Вреднување на стоката:

DEN 143.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален*лесна инсталација*Повеќекратна употреба, Може да се користи за плетење на планинарска торба, багаж, ремени за рамо на ранец итн.* Погоден за плетење со ширина од 2 см спецификација : * Материјал : пластика*Боја : (Како Што Покажуваат Сликите)*Големина : Прибл.45*27*9мм (Како Што Покажуваат Сликите)*Тежина : Околу 5,8 g/pc Package вклучува : 10 x Странично Ослободување Buckles Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален. лесна инсталација. Повеќекратна употреба, може да се користи за плетење на планинарска торба, багаж, ремени за рамо на ранецот итн. Погоден за плетење Со Ширина од 2см Спецификација : .

Главните карактеристики

Избор на клиент