.

.

Реномирани Може Лагер 60Gl 2mil Црна 10 Rl 10Rl Cs

Реномирани Може Лагер 60Gl 2mil Црна 10 Rl 10Rl Cs

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Нашите Облоги Со Мала Густина Се Идеални За Тешко Или Влажно Ѓубре Што Може Да Содржи Остри Предмети. Отпорен На Пункција И Кинење. Добар Избор За Апликации Каде Што Се Потребни Дополнителна Сила И Истегнување. 10 По Ролна И 10 Ролни По Случај Реноме Може Лагер 38Х58 60гл 2мил Црна 10/Рл 10рл/Цс.

Главните карактеристики

Избор на клиент