.

.

Дедо ми Ме Сака Шпански Јазик Перу Знаме Срце Бебе Боди-Ми абуело ме ама, 6 Месеци Бело

Дедо ми Ме Сака Шпански Јазик Перу Знаме Срце Бебе Боди-Ми абуело ме ама, 6 Месеци Бело

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Ми абуело ме ама. Ова Дедо Ми Ме Сака дизајнот со Перуанско знаме во форма на срце прави одличен подарок за секое внуче. 100% памук onesys® бренд бебе боди. Печатени во САД користејќи водечка технологија за печатење директно до облека во индустријата. Машина за перење. Мастила на база на вода сертифицирани да бидат безбедни за возрасни и деца, вклучувајќи ги и бебињата. Едно парче бебешко боди со прилепувања на копчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент