.

.

Рамка За Кревет Со Тафтувана Платформа, Целосна Големина, Кадифе, Сина Морнарица, Модерен Современ Урбан Дизајн, Апартман За Гости Мајстор За Спална Соба

Рамка За Кревет Со Тафтувана Платформа, Целосна Големина, Кадифе, Сина Морнарица, Модерен Современ Урбан Дизајн, Апартман За

Вреднување на стоката:

DEN 1776.00
Пристапност
Во достапна форма

Деталните детали зрачат со кралски луксуз и гроздобер гламур во спална соба за гости или спална соба за тинејџери на Кадифениот Кревет Со Целосна Платформа Гвинет Тафтувана изведба. Одликувајќи се со класично тафтување со копчиња и облоги на ноктите што ја врамуваат авангардната силуета, целосната глава на овој кревет на платформа е неверојатен додаток на главната спална соба или спалната соба за гости. Тапациран со кадифе со меки перформанси отпорни на дамки, обложената глава нуди поддршка за удобност додека седите во кревет читајќи, релаксирајќи или гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА. Овој тапациран кревет е цврста основа за душеци за мемориска пена, внатрешен извор, латекс и хибридни душеци. Елиминирање на потребата за пролетна кутија, рамката НА МДФ на овој полн кревет е комплетна со систем за поддршка на дрвени летви изработен со топола за трајна издржливост и поддршка. Оваа рамка за кревет со летви се потпира на златни метални нозе со капачиња за стапала што не означуваат и вклучува армиран централен зрак со две потпорни нозе за зголемена стабилност. Потребно е собрание. Тежина Капацитет : 800 фунти.Севкупно Затемнети : 81,5"L x 67"W x 61 - 65"Hoverall Целосна Кревет Рамка Димензии : 81,5"L x 57,5"W x 12,5"Hheadboad Димензии : 2,5"L x 57,5"W x 7"Hffort До Врвот На Насловот : 12,5"Hfloar До Дното На Главата : 5,5"Hverall Tafted Целосна/Димензии на Главата на Кралицата : 3"l x 67"w x 37,5"Hfloor До Врвот На Главата : 61 - 65"Hfloar до дното на главата : 23,5 - 27,5"Hweight (Lbs) : 121 кревет со целосна платформа. Перформанси Отпорни На Дамки Кадифе. Систем За Поддршка На Дрвени Летви. Засилен Централен Зрак и Потпорни Нозе. Златни Метални Нозе Со Капачиња Што Не Означуваат. Потребно Е Собрание. Кревет Рамка Тежина Капацитет : 800 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент