.

.

Simplmasygeni Машки Блузи Долг Ракав Дозвола Големи И Високи Мажи Обични Копчиња Каубојски Тема Не-позиционирање Печати Превртување Кардиган Долги Ракави Кошула

Simplmasygeni Машки Блузи Долг Ракав Дозвола Големи И Високи Мажи Обични Копчиња Каубојски Тема Не-позиционирање Печати Превртување

Вреднување на стоката:

DEN 575.84
Пристапност
Во достапна форма

Мажи Обични Копчиња Каубојска Тема Непозиционирање На Печатење Кардиган Кошула Со Долги Ракави карактеристики : изработена е од висококвалитетни материјали, доволно издржлива за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечнисовршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки итн. ●Сите Прилики Се Идеални И За внатрешни и за надворешни настани. одлично За Секојдневно, Секојдневно,сигурен сум дека ќе ви се допадне!Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Рачно перење, машинско перење и брзо се сушат со малку или без пеглање.It исто така е многу погоден како подарок за соседите, момчињата, семејството и таткото. Исто така, стилот е многу ласкав за повеќето типови на тело.Ќе ги однесете овие врвови каде и да одите!.

Главните карактеристики

Избор на клиент