.

.

Женски Предимензиониран Долг Ракав Секојдневен Лабав Плетен Џемпер Желка Џемпер Со Долги Ракави Џемпер Плетен Пуловер Врвови На Скокачи Џемпери Пуловери

Женски Предимензиониран Долг Ракав Секојдневен Лабав Плетен Џемпер Желка Џемпер Со Долги Ракави Џемпер Плетен Пуловер Врвови

Вреднување на стоката:

DEN 442.56
Пристапност
Во достапна форма

Повод : одмор, секојдневно носење, работа, забава, патување, црква, запознавање, викенд.23" Големина : Л 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 116см/45. Нега на облека : машина за перење, препорачајте со торба за перење / Не Избелувајте / Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент