.

.

Камен куќа Врба пат што штиклира лента од камени ватенка, крал

Камен куќа Врба пат што штиклира лента од камени ватенка, крал

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Додадете совршена доза на зрелост во вашата спална соба со ватенка на лента за врба, поставена од камена куќа. Со својот заоблен дизајн со сива лента и елегантно ватирање на дијаманти, овој сет е суптилно привлечен око и ќе одговара на широк спектар на стилови на украси. Вклучени Шамс има европско затворање. Објавен дизајн со сива лента. Пред-измиен памук, кој остава прекрасно мека рака и чувство. Ватенка може да се користи како парче слој или самостојно ватенка.

Главните карактеристики

Избор на клиент