.

.

Тајни богатства женски вграден градник за вградување жица

Тајни богатства женски вграден градник за вградување жица

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Pushup што е совршен 24/7. Оваа вградена жица засилување на градник ги дефинира и обликува природните кривини. Копчињата со контура додаваат само вистинската количина на природен лифт, додека дизајнот на балетот ги одржува ремените совршено во место. Перно -жицата нуди поддршка без копање. Направено со лента за сјај, перничена кука и хардвер за очи и розово злато, овој стил го воздигнува секојдневно. Материјал : 88% најлон/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : меко притискање; Вградена удобност подлога. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Врзано крило со двојно слој за поддршка за мазнење. Затворање : Затворање на мека кука и очи на грб. Ленти : прилагодливи. Карактеристики : Удобна кука и око. Womenенски вграден жичен градник за притисок од тајни богатства.

Главните карактеристики

Избор на клиент