.

.

Skechers работат машко држење на челик за пети на пети

Skechers работат машко држење на челик за пети на пети

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Останете безбедни и удобни цел ден во спортски стил со Skechers Работа опуштена Fit® : Hold Redge - Rebem St. Овој багажник во стилот на пешачење има кожа, синтетичка и репродукција на решетката со мембрана од Skechers Memory Foam ™ инфузија со гел и челична пети. Челична пети оценета ASTM F2412/2413-2011 I/75 C/75 Заштита. Безбеден дизајн на електрична опасност (EH). ЕХ безбеден оценет ASTM F2413-2011. Надворешна влечење отпорна на влечење со отпорност на нафта.

Главните карактеристики

Избор на клиент