.

.

Wecketебна кошула со долг ракав на Wrangler Mement

Wecketебна кошула со долг ракав на Wrangler Mement

Вреднување на стоката:

DEN 303.68
Пристапност
Во достапна форма

Wrangler Men's Long Sleeve 2 Pocket Western Western Western Western Western Brangler Долгиот ракав за ракави, западна кошула е редовно вклопување. Карактеристиките вклучуваат прилепувања од бисери за боја, со една точка, џебови од градите со молив на левиот џеб на носителот, ширење јака со престои од јака, предни и задни западни јаки, заоблени полите и лесна нега-миење-носење . Редовно вклопување. Снимки за боја на бисер. Две џебови на градите со една точка - носители оставени со слот за молив. Заоблен полите. WM078 BK.

Главните карактеристики

Избор на клиент