.

.

Главни 72 21 морнарица сина правоаголник Чаиз салон перница, парче

Главни 72 21 морнарица сина правоаголник Чаиз салон перница, парче

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Тоа е совршен додаток на кој било продавач на отворено. Во вкупна должина (42. Влакната во рамките се ориентирани во вертикална положба, што ги предвидува структурата и замената на пролетните перничиња на отворено. Измешајте и совпаѓајте ги боите и обрасците од главните места за да создадете свој бегство во задниот двор. Ширина x 72 in. Одговара на повеќето стандардни салони за отворено внатрешен двор. Вклучува 4 комплети на Врските, за да се обезбеди перница да остане прицврстена на вашиот стол за дневна салон. Chaise Dimensions : 42. Внатре во оваа надворешна перница е 100% полиестерско влакно пополнување за да помогне во помагање Ја задржува формата и обезбедува долготрајна удобност за време на употреба на отворено. Лесно се чисти со сапун и вода. 5 "за должината на седиштето и 29. УВ-третирано за да се спротивстави на бледнее. Наменети за употреба на вашиот двор или палуба, сепак препорачуваме да го донесеме во затворено кога врне или кога не се користи за да го зачува својот животен век. Само -врски со прицврстување на перница. Вкупната должина вклучува 42. Заштитниот третман помага да се одврати водата. 5 за грбот) x 3 in. 5" за седиштето и 29.

Главните карактеристики

Избор на клиент