.

.

Едноставно Дејзи 5 '7' Темно кобалт сино зајаче мелење Велигден Ченил затворен килим на отворено

Едноставно Дејзи 5 '7' Темно кобалт сино зајаче мелење Велигден Ченил затворен килим на отворено

Вреднување на стоката:

DEN 2795.04
Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 5 'x 7' Темна кобалт сина зајаче мечка во затворен/отворен килим од нашата забавна џанки колекција. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Главните карактеристики

Избор на клиент