.

.

Медисон Кебо гроздобер апстрактен тркач килим, сива розова боја, 2'2 20 '

Медисон Кебо гроздобер апстрактен тркач килим, сива розова боја, 2'2 20 '

Вреднување на стоката:

DEN 1242.56
Пристапност
Во достапна форма

Заштеди пари. Полипропилен. Пакувањето и превозот на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; Овие површински бранови не се несовршености или штети и постепено ќе се повлекуваат; Задното тркалање или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на набори во килимот во вашата област; Дозволете изобилство ти. Висина на купот : 0,35 во .Мадисон Колекција на килими, стилизирани преодни теписи, Медисон колекција на високи стилизирани преодни теписи носи модерен стил и брилијантни бои во класичен дизајн на килим, без да изгледа како надминување. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.

Главните карактеристики

Избор на клиент