.

.

Shopkins Shoppies Shopville Super Mall

Shopkins Shoppies Shopville Super Mall

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Тоа е најголема игра на продавници досега! Супер трговскиот центар Shop Ville е крајниот дружење за купувачите и нивните продавници! Возете го лифтот и откријте три нивоа на забава. Има многу за вашите купувачи да прават во Супер трговскиот центар Shop Ville! - Проверете малку технологија, вртете се по модната прошетка на бутикот, зграпчете залак со пријателите на теренот за храна или фатете филм! Спакувано со забавни карактеристики на движење и 4 ексклузивни Shopkins, Shop Ville Super Mall е совршено место за еден ден надвор со вашите најдобри пријатели! 1 x Супер трговски центар Плејсет 1 x Суд за храна Табела 3 x Столчиња за храна за храна 4 x ексклузивни продавници 1 x столче за убавина 4 x модни бутик закачалки 1 x кино бонбони корпа 1 x шопинг количка 3 x топки за гуми за џвакање.

Главните карактеристики

Избор на клиент