.

.

Дух 66 Симнете Ја Повратната Лак-Левата Рака 30#

Дух 66 Симнете Ја Повратната Лак-Левата Рака 30

Вреднување на стоката:

DEN 1599.84
Пристапност
Во достапна форма

Преглед : овој лак ќе ве направи совршено подготвени за семејна забава на снимање во дворот или патувања во шумата лов! Изработени се од јаворов ламинат и силен фиберглас. Ова ќе осигури дека ќе имате флексибилност и издржливост што му се потребни на вашето дете. Овој лак ќе се наведнува, но ќе биде тешко да се скрши оваа работа. Подигачот е направен од разни различни три вида шуми. Тоа се чуглам, гмелина арбореа и бука. Овие шуми му даваат на подигачот на лакот бледо жолт изглед на крем боја и се направени од некои од најтрајните дрвја Во Азија. 1 х 62 " Информации За Гаранција За Младински Лак : оваа ставка е целосно покриена со Снабдување Со Стрелаштво Во Саутленд 3-годишна ограничена гаранција за производство. Нашата гаранција опфаќа само замена, поправка на неисправни или оштетени производи, како што е утврдено од нашиот препродавач, сас технологии или рма претставници. Силен екстремитет од фиберглас; Изработен од ламинирања На Јавор; Препорачана висина на стрелецот нагоре 6'; Левата рака Само Силен екстремитет од фиберглас. Изработени од јавор ламинирања. Препорачани стрелач височини до 6'. Само левата рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент