.

.

Ханас Машки Летни Шорцеви За Вежбање Во Теретана, Брзо Суво Бодибилдинг Со Врвки За Дишење Панталони За Кревање Тегови, Тренинг Џогер За Трчање

Ханас Машки Летни Шорцеви За Вежбање Во Теретана, Брзо Суво Бодибилдинг Со Врвки За Дишење Панталони За Кревање Тегови, Тренинг

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Синтетиката на полиестер може да биде многу издржлива, отпорна на триење и доволно растеглива за да овозможи подобра подвижност. Машките тенки активни шорцеви се погодни за различни прилики како Што Се Тенис, игра На Плажа, Фудбал, Патување На Одмор, Фитнес, џогирање, одмор, Пешачење, фестивал, Фудбалски Спортови или четири сезони целодневно носење.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.

Главните карактеристики

Избор на клиент