.

.

Валкач Беспрекорна Облека За Мајчинство Со Висок Струк Преку Испакнатина До Средината На Бутот Бременост Долна Облека Стомак Поддршка За Фустани Пакет

Валкач Беспрекорна Облека За Мајчинство Со Висок Струк Преку Испакнатина До Средината На Бутот Бременост Долна Облека Стомак

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

3"-42-60см 16,5 "-23,6" - - - - 12см 4.7"-77-110см 30. Л-40-55 КГ74-92см 29. ● Ткаенините што дишат се составени од ткаенини погодни за кожата. Проширените вени и едемот се потешки кај бремени жени;. Тип на шема : Цврста боја. стомакот попушта, а бремените жени се склони кон предвремено породување и спонтан абортус;. Повод : Секој ден. Спецификација : . Гаќичките со висок струк го покриваат целиот стомак, можат подобро да обезбедат поддршка за стомакот и грбот и да го загреат стомакот за растечкиот стомак на мама.4" - - - - 12см 4.

Главните карактеристики

Избор на клиент