.

.

ЛУМИ светло филтрирање без ролетни ролетни ролетни ролетни ролери бели, 36 72

ЛУМИ светло филтрирање без ролетни ролетни ролетни ролетни ролери бели, 36 72

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Мебел за домашни мебел Lumi безжични ролетни зебра (со валкана валкана валкана) има двослоен, 100% дизајн на филтрирање на полиестерска светлина. Елегантната валанси на ткаенина што изгледа го покрива врвот на ролерот за чист и истакнат израз на декор. Оваа привлечна модерна сенка нежно ја филтрира сончевата светлина додека обезбедува посакувано ниво на приватност кога двата слоја на ткаенина се преклопуваат. Едноставно прилагодете ја долната железница за да го усогласите материјалот за да ја контролирате количината на природна светлина дозволена, создавајќи мек и уметнички ефект на засенчување на осветлувањето. Уникатниот, без кабелски систем ја прави оваа сенка 100% безбеден детски и пријателски за миленичиња. Оваа софистицирана и елегантна мода на слепиот прозорец од зебра е идеална за секоја просторија во вашиот дом; Кујна, дневна соба, трпезарија, итн. Тие дури можат да се користат и исто така да изгледаат одлично во вашата канцеларија! Лесно за одржување! Забележете чисто со дастер или избришете со влажна крпа. Вистината на ширина е 1/8 "помала за да се овозможи вклопување во внатрешноста на монтирање . 100% полиестер двојни слоевити ткаенини овозможуваат подобра контрола на филтрирањето на светлината . Додатоци, безбедносни упатства, загради за инсталација и вклучен хардвер за монтирање. Израз на чист изглед на декор . Прекрасен валјак за ткаенини валенти го покрива горниот валјак за ткаенини за чист изглед на декор, . убава валенција за прикривање на ролери за ткаенини на горниот дел од прозорецот за чист изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент