.

.

Никелодеон Шепа Патрола Папучи за мали девојчиња-Розова Виолетова, 7-8

Никелодеон Шепа Патрола Папучи за мали девојчиња-Розова Виолетова, 7-8

Вреднување на стоката:

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Никелодеон Шепа Патрола Папучи за мали девојчиња, Без Грб, стил на лизгање за лесно вклучување и исклучување акција и удобно искуство во куќата. Тоа е совршен избор на обувки за опуштање или играње во куќата. Овие влечки имаат влошка со облога и ѓон со текстура за да спречат лизгање. Ги содржи и главните ликови од популарното детско шоу, Патрола На Шепи. Шепа Патрола : Карактеристики Скај и Слобода Од ТВ серијата Шепа Патрола. Топло : овие чевли ќе го одржат вашето малечко удобно цел ден. Стилски : шарен забавен дизајн што ќе го сака вашето дете. Удобно : Изработено од еластични материјали од ткаенина. Висококвалитетно : Направено имајќи го предвид искуството на вашите деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент