.

.

Дорман Возачот Страна Сонце Визир Собрание За Специфични Модели На Тојота, Беж

Дорман Возачот Страна Сонце Визир Собрание За Специфични Модели На Тојота, Беж

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Оштетен, истрошен или исчезнат штитник за сонце? Овој заменски штитник за сонце одговара на вклопувањето и изгледот на оригиналниот визир за опрема за да се врати удобноста и безбедноста на возилото. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Дополнителни Карактеристики Боја : Беж.

Главните карактеристики

Избор на клиент