.

.

Лав бренд предиво шал во заедница за торта корална шал торта среден акрилик, памук мулти-бои предиво пакет

Лав бренд предиво шал во заедница за торта корална шал торта среден акрилик, памук мулти-бои предиво пакет

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Запознајте го шал во предиво од торта! Клиентите се за inубиле во шал во топка и сега имаат уште повеќе причини да ја сакаат шал во торта. Истата одлична мешавина од памук/акрилна мешавина во наводнување на устата, сега е рана во удобно поставување торта. Детали за влакна : ленти : 58% памук, 39% акрилик, 3% други/метални : 61% памук, 34% акрилик, 5% други • тежина на предиво : 4 Среден • Мерач на капчиња : 12 sc x 16 r на J-10 ( 6mm) • Плетен мерач : 17 sts x 25 r на #8 (5mm) • Јарда : 481yd / 440m • Тежина : 5.3oz / 150g • влакна : акрилик, памук • детали за влакна : ленти : 58% памук, 39% акрилик, акрилик, 3% други/метални : 61% памук, 34% акрилик, 5% други • Упатства за нега : лежени рамни до суво, машинско миење.

Главните карактеристики

Избор на клиент