.

.

Inktastic Вие Сте Сирена, Сирена Со Розова Коса Подарок Бебе Девојка Боди

Inktastic Вие Сте Сирена, Сирена Со Розова Коса Подарок Бебе Девојка Боди

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Оваа слика содржи симпатична мала сирена (цртана сирена) со долга розова коса и зелена опашка. Сирена има црни очи и круна на главата. Исто така, постои текст "вие сте сирмазинг" во дизајнот. Одличен подарок за љубителите на сирена, бајка и магија и многу повеќе! Inktastic Сте Mermazing, Сирена Со Розова Коса Новороденче Краток Ракав Боди Женски Хедер И Чад со Уши Новороденче. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. малку опашка каваи љубовник бајка зелено море магија типографија смешни цитат велејќи текст виолетова едно парче новороденче ползавец.

Главните карактеристики

Избор на клиент