.

.

Вирмакси Попуст Преграда Зачини Бо Со Посебни Лажици Состојки Затворени Прегради За Складирање Зачини Бо Со Капак Зачини Бо Оддел

Вирмакси Попуст Преграда Зачини Бо Со Посебни Лажици Состојки Затворени Прегради За Складирање Зачини Бо Со Капак Зачини Бо

Вреднување на стоката:

DEN 1535.84
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Содржина на пакетот : 1 х Кутија За Зачини Попуст 4 Преграда Кутија За Зачини Со Посебни Лажици Состојки 4 Затворени Прегради За Складирање Кутија За Зачини Со Капак Кутија За Зачини 4 Оддел. Широк спектар на употреба : може да се користи за складирање на различни зачини, погодни за прилики на ко, како што се кујна, кампување, скара, итн.  Карактеристика : Материјал : Пластична Боја : бела,Зелена,златна големина На Производот : 18, 5х14х8, 5см или 7, 28х5, 11х3, 34 инчи големина на Пак : 19х14, 5х9см или 7, 48х5, 7х3, 54ин нето тежина : 440гр Или 0,97 фунти Бруто тежина : 450гр Или 0,99 фунти Опис : Цврст И Издржлив : Изработен од пп материјал, сосема е безбеден за чување храна, Цврста И Издржлива За Долготрајна Употреба.It може да ги чува вашите закуски и да ви помогне да чувате секаков вид прашок за зачини во кујната.домашен декор, дом и кујна, јога душеци за домашно вежбање, освежувачи на воздух за дома, стол за домашна канцеларија, домашна теретана, домашни канцелариски клупи, подароци за затоплување на домот нов дом, вештачки растенија за домашен декор, одвлажнувачи за дома, домашни најважни работи, работа од дома фитнес, столици за домашна канцеларија4 Кутија За Зачини Со Посебни Лажици, Состојки, 4 Затворени Прегради За Складирање, Кутија За Зачини Со Зачини кутија, 4 оддел отстранлив дизајн, контејнер за складирање на зачини, за складирање на зачини, шеќер, исто така, може да се користи за складирање на мали бонбони, со 4 лажици. кабинети за датотеки за домашна канцеларија, домашна организација, домашен декор рустикален домашен декор, биро светилки за домашна канцеларија, домашно аудио, кабинети за поднесување документи за домашна канцеларија, домашна канцеларија, украси за домови за дневна соба, машини за веслање за домашна употреба, опрема за теретана за дома, работа од дома најважен, пролетни украси за дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент