.

.

Машки Антигва Хедер Греј Орегон Држава Бобра Разбира Целосна Патент Јакна

Машки Антигва Хедер Греј Орегон Држава Бобра Разбира Целосна Патент Јакна

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Останете топло во текот на денот на играта Со Овој Курс За Дабари Во Државата Орегон Јакна Со Целосен Патент Од Антигва. Јакната користи два џебови за раце со патент и џеб за градите со патент, така што вашите скапоцености можат да останат безбедни додека навивате за вашиот тим до победата. Јакната содржи и везени Графики На Државните Дабари Во Орегон на левата града, така што никогаш нема да морате да го жртвувате вашиот тимски дух кога се облекувате за топлина. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Долг ракав. Полн Патент. Машинско перење, сува сува ниска. Бренд : Антигва. Везена графика. Целосно затворање со патент. Цврст ткаен џеб за градите со патент. Увезени. Отворете го долниот раб и манжетната. Материјал : 100% Полиестер. На рачни џебови со патент со цвест.

Главните карактеристики

Избор на клиент