.

.

Не Јадете Жолт Снег Графички Дуксер За Дуксери, Големини С-5ХЛ

Не Јадете Жолт Снег Графички Дуксер За Дуксери, Големини С-5ХЛ

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Средно Тешка Ткаенина (8,0 мл/јд). М : Ширина : 22. Поддршка На Локално : со купување на нашиот дуксер, вие ја поддржувате домашната изработка. Класично Вклопување : одговара на вашата големина.89", Должина : 33.

Главните карактеристики

Избор на клиент