.

.

Орално-Б Лизгајте Забен Конец Со Вкус На Нане, Секој, Пакет

Орално-Б Лизгајте Забен Конец Со Вкус На Нане, Секој, Пакет

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Орален-Б Лизгачки Конец плус вкусот на Опсегот обезбедува чистење и удобност што би ги очекувале Од Лизгање со дополнителен вкус На Опсег за чисто и освежено чувство. Конецот со вкус на обем ефикасно ја отстранува плаката помеѓу забите и под линијата на непцата. Направено со свиленкаста мазна текстура, конецот лесно се лизга меѓу забите и е отпорен на парчиња. Доверба на бренд # 1 стоматолог препорачува. *За гаранција, јавете се на 1-877-769-8791 во рок од 60 дена од купувањето со УПЦ и приемот за да добиете претходно платена картичка во износ од купувањето. Вклучува шест 43,7 дворни пакувања Орално-Б Лизгање со обем (вкус) конец. Поздравниот вкус На Обемот за чисто освежено чувство. Полесно се лизга во тесни простори наспроти обичен забен конец. Ефикасно ја отстранува плаката помеѓу забите и под линијата на непцата. Уникатен, патентиран конец е силен и отпорен на парчиња. Орално-Б, Стоматологот #1 Препорача Бренд За Конец.

Главните карактеристики

Избор на клиент