.

.

Сребрена облека Активни француски француски ТЕРИ ТЕРИ ВИЕ ДИЕ

Сребрена облека Активни француски француски ТЕРИ ТЕРИ ВИЕ ДИЕ

Вреднување на стоката:

DEN 526.08
Пристапност
Во достапна форма

Станете пријатни и разнобојни со овие француски шорцеви за боја на Terry Tie од сребрена облека. Изберете од најразлични трендовски бои за боја на вратоврска и стил со соодветна екипа или измешајте и одговарајте на боите за свој уникатен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Широк еластична лента за половината со влечење. Печатење во боја на избледена вратоврска. Големи џебови на страни. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Врзете боја француски тери шорцеви за жени од сребрена облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент