.

.

Мажи Секојдневен Едноставен Капут Спортски Џеб Патент Бејзбол Облека Летечка Јакна

Мажи Секојдневен Едноставен Капут Спортски Џеб Патент Бејзбол Облека Летечка Јакна

Вреднување на стоката:

DEN 543.84
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Четири сезони. Пол : Мажи. Повод : Дневно, Забава. Должина На Облека : Редовна. Тип на шема : блокирање На Бојата. Стил : Мода, Слободно Време. Должина На Ракавот : Долго. Што добивате : 1 Компјутер Палто. Мади Крик Мантил За Дожд Работни Палта За Мажи Ладно Време Менс Fall Јакна Табела : . Големина : М Биста : 120см/47,24" Рамо : 47см/18,50" Ракав : 61см/24,02" Должина : 67,5 см/26,57"Големина : Л Биста : 124см/48,82" Рамо : 48см/18,90" Ракав : 62см/24,41" Должина : 68,5 см/26,97"Големина : xl Биста : 128cm/50.39" рамо : 49cm/19.29" ракав : 63cm/24.80" должина : 69.5 cm/27.36"големина : Xxl биста : 132cm/51.97" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 64cm/25.20" должина : 70.5 cm/27.76"големина : xxxl биста : 136cm/53.54" рамо : 51cm/20.08" Ракав : 65cm/25.59" должина : 71.5 cm/28.15"Големина : Xxxxl биста : 140cm/55.12" рамо : 52cm/20.47" ракав : 66cm/25.98" должина : 72.5 cm/28.54"големина : xxxxl биста : 144cm/56.69" рамо : 53cm/20.87" ракав : 67cm/26.38" должина : 73.5 Cm/28.94" ● големина ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини на сликата пред да поставите . ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали и Е Доволно Издржлив за Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ●Совпадна Колокација Со Вашите Омилени Панталони, Фармерки И Така Натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент