.

.

Менс Ми Треба Мојата Кафе Маица Смешни Кофеин Зависник Графички Новина Мета-XL Графички Маици

Менс Ми Треба Мојата Кафе Маица Смешни Кофеин Зависник Графички Новина Мета-XL Графички Маици

Вреднување на стоката:

DEN 191.84
Пристапност
Во достапна форма

Совршен начин да го започнам моето утро! Менс Ми Треба Мојата Кафе Маица Смешни Кофеин Зависник Графички Новина Маичка (Хедер Црна) - XL утринска рутина . Ова е ХЛ Хедер Црна Мека Удобна Смешна Маица за Мажи што ја продаваат Луди Маици За Кучиња. Нашите експерти ги собраа најдобрите шеги, саркастични цитати и филмски референци загарантирани да се смеат. Ние ги користиме само најдобрите теми и материјали НА ЕДЕН ОД ЕДЕН ВИД : Ексклузивни Луди Кучиња Маица брендирани маици дизајнирани и печатени во САД. ПРОФЕСИОНАЛНО ПЕЧАТЕНИ : Супер меки смешни и одлични маици со мастило од највисоко ниво за печатење што трае. НЕ ЧЕКАЈТЕ : овие Маици се жешки од пресите и ќе направат да изгледате одлично. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО! Нашите маици се тенки, затоа нарачајте поголема кошула ако сте помеѓу големини. Машина за перење (измијте внатре во ладна вода, висат суви). МЕНС ФИТ : Ова е вградена машка кошула направена од памук што се врти со прстен. Тоа е растеглив, супер мек материјал, но вградените маици се тенки, затоа нарачајте поголема кошула ако сте помеѓу големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент