.

.

Женски Обични Панталони Жени Модни Панталони Со Високи Половини Широки Ногарки Еластични Панталони Удобни Панталони Долги Панталони Со Џебови Панталони За Жени

Женски Обични Панталони Жени Модни Панталони Со Високи Половини Широки Ногарки Еластични Панталони Удобни Панталони Долги Панталони

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Благодарам.Големина : С Половината : 72-102см/28,35-40,16" Должина : 80см/31,50" Големина : М Половината : 78-108см/30,71-42,52" Должина : 81см/31,89" Големина : Л Половината : 84-114см/33,07-44,88" Должина : 82см/32,28" Големина : XL Половината : 90-120см/35,43-47,24" должина : 83см/32,68" големина : ххл Половината : 96-126см/37,80-49,61" должина : 84см/33,07" големина : хххл Половината : 102-132см/40,16-51,97" должина : 85см/33,46" жените МОДА ВИСОК Половината широки Панталони за нозе еластични панталони со врвки удобни панталони долги права нога со џебовикарактеристики : € материјал ● изработен е од материјали, Доволно Издржлив за секојдневно носење. обични панталони за жени 2023 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент