.

.

Кенет Џејмс Сон За Палми Беж Текстура Позадина

Кенет Џејмс Сон За Палми Беж Текстура Позадина

Вреднување на стоката:

DEN 431.84
Пристапност
Во достапна форма

Дајте им на вашите ѕидови гламур на плажа со оваа позадина од палма. Дизајнот во боја на песок има монохроматски принт за модерен изглед. Малите жици додаваат текстура. Непастиран материјал обложен со акрилик; 21-во повторување, натпревар за паѓање; Перат и стриптиз; 27-во со 27-стапки долга ролна; Покрива околу 60,8 квадратни метри.

Главните карактеристики

Избор на клиент