.

.

Пука Менс Светло Сина Графичка Маичка-Дизајн ОД Луѓе XL

Пука Менс Светло Сина Графичка Маичка-Дизајн ОД Луѓе XL

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Уживајте! Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна графичка машка маичка Од Дизајнот на човечки уметник што се држи. Погледнете го животот од поинаква перспектива со овој шарен дизајн со скица на камера и птици со црвена, жолта и сина акварел што излегуваат од објективот. Печатени Со Еколошки Мастила. Машина За Перење. Удобен Прстен Откачи Памук. Модерна Тенка Маица-Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент