.

.

Машина За Машини И Бак Кралската Collзона Диви Мачки Колегиум Голема И Висока Предност Дритек Поло

Машина За Машини И Бак Кралската Collзона Диви Мачки Колегиум Голема И Висока Предност Дритек Поло

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Оваа Collзона Диви Мачки Колегиум Голема И Висока Предност дритек поло Од Секач И Бак ќе додаде спортски раб на кој било од вашите секојдневни ансамбли. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Марка : Секач & Бак. Увезени. Технологијата дритек ја отстранува потта. Краток ракав. Везена графика. Материјал : 52% Памук/45% Полиестер/3% Спандекс. УПФ 35 заштита. 3-копче плакета. Јака без ознаки.

Главните карактеристики

Избор на клиент