.

.

Раселин 145М-БИС 18 Леано Алуминиумско Тркало, БИС бмф +

Раселин 145М-БИС 18 Леано Алуминиумско Тркало, БИС бмф +

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

БИС БМФ 18Х8 5Х112/5Х120 +40мм Раселин 145М-БИС 18" Леано Алуминиумско Тркало, БИС БМФ 18Х8 5Х112/5Х120 +40мм.Модерен дизајн со поделени краци. Флеш лице зборуваше дизајн нагласува дијаметар тркало. Завртката на капачето ја покрива областа на навртката и вклучува контрастно лого на Раселин. Одговара Изберете : 2010-2017 ШЕВРОЛЕТ РАМНОДЕНИЦА ЛТ 2015 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1ЛТ 2006-2023 ХОНДА ОДИСЕЈА ЕКСЛ 2009-2011,2014,2016,2018-2020,2022-2023 ХОНДА ПИЛОТ ЕКСЛ 2013-2014 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 2ЛТ 2012-2013,2015,2017 ХОНДА ПИЛОТ ЕКСЛН 2013,2015,2018 АУДИ П5 ПРЕМИУМ ПЛУС 2011-2015 ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА СЕ 2011-2017 ГМЦ ТЕРЕН СЛЕ 2000,2007,2009,2011,2014-2015 БМВ 328 ЈАС 2018-2023 ФОЛКСВАГЕН АТЛАС СЕ 2017,2020 АКУРА МДХ 2014-2020 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА ЛТ 2009,2016-2018 ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА С 2021 ХОНДА ПИЛОТ ЕКС 2005 ХОНДА ОДИСЕЈА ВАН 2022-2023 ФОЛКСВАГЕН ТИГУАН СЕ 2013 буик лакрос турнеја 2007,2009-2014,2016,2020-2022 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 350 2012.2018 АКУРА МДХ АВАНС 2010-2011,2013,2019 АКУРА МДХ ТЕХНОЛОГИЈА 2009.2018-2023 Бмв Х3 XDRIVE30 I 2007-2009 АКУРА МДХ СПОРТ 2008.2010.2012-2013.2016 бмв 328 ЈАС СУЛЕВ 2012-2013,2016-2018,2020-2022 ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ СЕ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Главните карактеристики

Избор на клиент